Część pisemna egzaminu programowego z języka obcego dla studentów 1 roku, którzy uzyskali na teście diagnostycznym poziom minimum B2 i złożyli wniosek o przystąpienie do egzaminu z języka obcego we wcześniejszym terminie odbędzie się w dniu 24 stycznia 2026 (sobota) na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ (ul.Pomorska 149/153) w godzinach: 08.00-10.00.
Część ustna egzaminu odbędzie się 1 lutego 2026 (niedziela), w godzinach 8.00-14.00, w komisjach w salach wydziału i zostaną do niej zaproszeni tylko ci kandydaci, którzy zdali część pisemną egzaminu.
Szczegóły dotyczące egzaminu programowego zostaną przesłane do osób zakwalifikowanych osobnym mejlem przez Centrum Języków i Certyfikacji UŁ.
