Zapraszamy do poznania wypowiedzi, w których Nasi Absolwenci wspominają studia i opowiadają o swojej karierze:

Pracownicy TRANSITION TECHNOLOGIES

link do filmu

Grzegorz Woszczyk - Absolwent kierunku matematyka ze specjalnością informatyka

G.Woszczyk

Studia dzienne na kierunku matematyka ze specjalnością informatyka ukończyłem w 2005 roku.

Z okresu studiów szczególnie mile wspominam współpracę w kole naukowym SCI. Częste spotkania i luźne dyskusje we własnej sali 001 pozwalały zbudować niepowtarzalne relacje, a przy okazji ciągle prowokowały do zdobywania dodatkowych umiejętności. Każdemu studentowi polecam uczestnictwo w kołach naukowych.

W trakcie trwania studiów zainteresowały mnie bazy danych. W szczególności dziękuję pracownikom Katedry Algorytmów i Baz Danych, którzy często zachęcali nas do ponadprogramowego poszerzania wiedzy. Pracę po studiach rozpocząłem jako programista baz danych Oracle. Później, wraz z rozwojem zawodowym, pracowałem jako administrator, architekt systemów, lider zespołów i menedżer projektów.

Polecam studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ. Pracownicy w swoim indywidualnym i niepowtarzalnym stylu, ale też z matematyczną precyzją, przekazują wiedzę z wielu obszarów informatyki jak i samej matematyki. Każdy student dodając do tego własne zaangażowanie, ma zagwarantowaną możliwość wszechstronnego przygotowania się do pracy w IT.

Pozdrawiam,

Grzegorz Woszczyk

Jan Człapiński – Absolwent kierunku Matematyka – specjalność Matematyka Finansowa i Aktuarialna:

Adam Skalski – Absolwent kierunku Matematyka – specjalność Matematyka Teoretyczna:

Dariusz Lis – Absolwent specjalności Informatyka: